Najciekawsze place zabaw dla dzieci w Warszawie

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Warszawa ma mnóstwo propozycji przeznaczonych dla najmłodszych – to nie tylko wyjątkowe zabytki oraz muzea przygotowane również na dzieci, ale również jedne z najlepszych placów zabaw, które zapewniają mnóstwo dobrej zabawy.
Jeżeli pogoda dopisuje, nie ma lepszego miejsca do wypoczynku z dzieckiem jak plac zabaw. Maluch może wtedy budować zamki z piasku, korzystać z huśtawek, zjeżdżalni, karuzeli, specjalnych ścianek do wspinaczki czy fortów linowych. Najlepiej wybierać nowoczesne i bezpieczne place zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się bez wytchnienia, a rodzice przyglądać się zabawie bez obaw.
Lista najciekawszych placów zabaw w Warszawie:

Ogród Jordanowski – Mokotów

Park im. Stefana Żeromskiego

Park Ujazdowski

Łazienki Królewskie

Park Morskie Oko

Park Krasińskich

Park Mirowski

Plac zabaw Olkówek

Park Szczubełka

Park Szczęśliwicki

Kępa Potocka

Osiedle Niedźwiadek

Park „Obwodu Praga AK”

Plac zabaw Hasanka

Bulwar Stanisława Augusta

Fort Bema – Bemowo

Plac zabaw Przy Bażantarni

Oczywiście, to jeszcze nie wszystkie adresy, ponieważ jest ich znacznie więcej. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki słowa takie jak „plac zabaw dla dzieci warszawa”, aby trafić na jeszcze wiele innych adresów placów zabaw, które również zasługują na uwagę.
A gdy pada deszcz, najlepsze bawialnie!
Jednak nawet wtedy, gdy pogoda nie jest zbyt zachęcająca do zabaw na dworze, nie trzeba rezygnować z wyjścia na zewnątrz. Doskonałym pomysłem będą bawialnie, czyli centra zabaw pod dachem, gdzie na najmłodszych czeka jeszcze więcej rozrywek, między innymi suche baseny wypełnione po brzegi piłeczkami, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, przejścia rurowe, bujaki, trampoliny, tajemnicze labirynty, a to tylko kilka z nich.
Wejście na tego rodzaju plac zabaw to około 20-30 złotych bez ograniczeń czasowych, a w przypadku zabawy przez godzinę to około 10-15 złotych. Na miejscu często na opiekunów czeka również kawiarnia, gdzie można zjeść coś pysznego i wpić kawę lub herbatę. Adresy warszawskich bawialni można znaleźć już teraz przez internet.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy