Gont laminowany – nowe standardy w budownictwie

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Gont laminowany w odróżnieniu od gontu klasycznego, jest jednolity, ciężki i gruby. Gwarantuje to wysoki poziom jego wytrzymałości. Jest to spowodowane konstrukcją tych elementów. Gont laminowany zbudowany jest z dwóch warstw, co właśnie zapewnia im długoletnie użytkowanie.
Gont laminowany to nowy standard w budownictwie. Z racji swojej długiej żywotności oraz niezwykłej funkcjonalności, wypierają z żytko gonty zwykłe. Laminowane rodzaje gwarantują 100% odporności na wodę. Ponadto, dzięki dźwiękochłonności, zmniejszają słyszalny hałas.
Gont laminowany cechuje wskaźnik przykrycia dachu, który osiąga poziom 2,5. Oznacza to, że w każdym miejscu na dachu, które zostało pokryte gontem, znajduje się 2,5 warstwy materiału gontu.

Gont laminowany – atrakcyjna oferta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą różnych materiałów budowlanych, w tym także gontów laminowanych. Posiadamy w swojej ofercie różne rodzaje i modele, w różnych kolorach. Dzięki tak rozbudowanej, nowoczesnej ofercie, każdy, nawet najbardziej wymagający klient spełni swoje oczekiwania.
Oferujemy trwałe, żywotne gonty laminowane. Są one stabilne i trwałe, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet przez okres 60 lat. Poza tym, są odporne na działanie wiatrów. Gont laminowany jest w stanie spokojnie przetrzymać nawet wichurę o prędkości 18hm/h. Gonty laminowane, jakie oferujemy, to nie tylko funkcjonalność pod kątem technicznym, to także gwarantowane efekty wizualne.
Jako, że Gont laminowany jest bardzo żywotny, klient nabywając go otrzymuje właściwie dożywotnią gwarancję tego jego funkcjonalności. Proponujemy także naszym nabywcom fachową, profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich gontów. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie służą profesjonalną poradą. Proponujemy także atrakcyjne, konkurencyjne w branży pakiety cenowe. Polecamy!
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy